Częste pytania


Czy sobie poradzę / Czy jest wysoko?

Spokojnie, będzie dobrze! Nad naszymi gośćmi czuwają wyszkoleni instruktorzy, którzy nie tylko udzielą wstępnego przeszkolenia, ale mają na nich oko przez cały czas, a nawet wejdą do nich na górę gdy zajdzie taka potrzeba. Korzystający z tras są wyposażeni w kaski i przez cały czas wpięci w uprząż zabezpieczającą przed upadkiem

Czy muszę zabrać ze sobą własny sprzęt

Nie. Po prostu zabierzcie wygodne, nie krępujące ruchów ubrania i wygodne buty (tylko nie klapki!). Kaski i uprzęże dostaniecie u nas w cenie biletu. Długie włosy najlepiej związać gumką. Możecie zabrać również rękawiczki rowerowe (lub jakiekolwiek rękawiczki treningowe).

Czy z parku mogą korzystać dzieci?

Tak. Dla maluchów mamy przygotowana specjalną trasę z pełną asekuracją hiperłącze -> „Trasa dla dzieci”. Na małe główki proponujemy założyć czapeczki, żeby kask wygodniej leżałJeśli Wasze dzieci są jeszcze za małe, żeby się wspinać, nic nie stoi na przeszkodzie, również żeby nas odwiedzić. Do Waszej dyspozycji są ławeczki (każda z pięknym widokiem), stoliki, piaskownica, toalety i umywalki. Dzieciakom na pewno spodoba się możliwość zejścia do samego jeziora i „kolorowe schodki”.

A jeśli nie mogę lub nie chcę się wspinać?

Zapraszamy wszystkich, którzy nie chcą się wspinać, ale pospacerować lub prostu posiedzieć w pięknym miejscu i odetchnąć świeżym powietrzem. A może chcecie skorzystać z naszej plaży lub zjechać tyrolką?

 

Jak trafić?

Park znajduje się na stoku odchodzącym od kościoła parafialnego w stronę jeziora. Będąc już w Górznie należy kierować się w stronę kościoła (znajdują się przy nim miejsca parkingowe), a przed jego bramą trzeba skręcić w lewo pomiędzy dwa mieszkalne budynki (na pewno będzie już widać oznaczenia parku), przejść 30 metrów i zejść schodami bezpośrednio do parku.


Czy do Parku można przyjechać większą grupą?

Zapraszamy grupy! Do dyspozycji jest ponad 30 kompletów kasków i uprzęży. Prosimy o dokonanie wcześniejszej rezerwacji pod numerem tel. 507 689 920 lub mailowo na adres: rezerwacja@parklinowygorzno.pl Dla grup zorganizowanych oprócz wizyty w Parku mamy mnóstwo dodatkowych atrakcji (sprawdź tutaj), które sprawdzą się zarówno podczas wycieczek szkolnych, jak również imprez integracyjnych i szkoleń.

Oferta dla grup jest kalkulowana indywidualnie – duża grupa to duży rabat.

 

Co innego można robić w Górznie?

Górzno to przede wszystkim piękna przyroda i czyste powietrze. W sezonie letnim skorzystaj z plaży, wypożyczalni sprzętu wodnego, zabierz ze sobą rower bo tutejsze trasy są naprawdę wspaniałe. A może jesteś fanem Geocachingu, lub uwielbiasz nordic-walking? Górzno to świetny wybór nie tylko na jednodniowy wypad. To możliwość wspaniałego weekendu, wakacji i propozycja spędzenia czasu dla grup zorganizowanych.